כרטיס ביקור דיגיטלי – מה זה ולמה הוא מומלץ?

מהו כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא עמוד אינטרנט המספק מידע לגבי העסק שלך והשירותים הקיימים בו, היתרון בכרטיס ביקור דיגיטלי הוא היכולת להשתיל בו תכנים שנכונים לך ולבנות חווית היכרות מאוד ממוקדת בניגוד לשימוש במנוע חיפוש לדוגמא.

כרטיס ביקור דיגיטלי – מה הוא יכול להכיל?

מידע אודות העסק, היכרות עם הדמויות החשובות, לוגו וסלוגן, מידע חיוני כגון שעות פעילות, גלריית תמונות או הפניה לקטלוג מוצרים, פרטי התקשרות (טלפון, מייל, וואטסאפ, פייסבוק, אינסטגרם, הודעת SMS וכו'…), דרכי הגעה לבית העסק וטפסי יצירת קשר המשמש לאיסוף לידים של לקוחות.

קיצור דרך לשמירת העסק באנשי הקשר

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא פתרון מושלם לבניית מאגר לקוחות ושימורו. על ידי לחיצה קטנה בכניסה לכרטיס הביקור מהסלולר כל הפרטים החשובים לגבי העסק שלך ישמרו באנשי הקשר של הלקוח. מה יותר יעיל מכך שהעסק שלך נכנס לאנשי הקשר במכשיר האישי של הלקוח?


למי מתאים כרטיס הביקור הדיגיטלי?

כל עסק שרוצה לשווק את עצמו או לקדם את מוצריו בצורה נוחה ופשוטה.
כל עסק הנותן שירות או מוכר מוצר זקוק לכרטיס ביקור דיגיטלי. גם חברות קטנות ובינוניות משדרגות את עצמן פלאים ברגע שיש להן כרטיס ביקור דיגיטלי זמין ומקצועי

יתרונות כרטיס הביקור הדיגיטלי

  1. נראות – עיצוב ומיתוג כרטיס הביקור הדיגיטלי יאפשרו ללקוחות לחוות את העסק שלך וזו למעשה תהיה חווית הרושם הראשוני! עיצוב מושקע שמדבר בשפה של העסק הפיזי יגרום ללקוח להתמקד בעסק ולהתעמק.  הלקוחות ינהרו > ההכנסות יגדלו!
  2. התאמת הכרטיס – כרטיס הביקור הדיגיטלי של העסק  מותאם לכל המכשירים (סלולר, טאבלט ומחשב) כדי שלא תפספסו אף לקוח!
  3. שיתוף הכרטיס – הכרטיס ניתן לשיתוף בכל הפלטפורמות הדיגיטליות כך שלא תפספס אף לקוח.
  4. קהל ״שבוי״ – בניגוד לחיפוש עסק במנועי חיפוש השונים עם הסחות דעת רבות- בכרטיס הביקור הדיגיטלי יש לך הזדמנות לבחור את התכנים אליהם הלקוח ייחשף וזו פלטפורמה מצוינת להגדיל לקוחות והכנסות.
  5. חיסכון כספי – עם כרטיס ביקור דיגיטלי תחסוך עלויות הדפסת כרטיסי ביקור בסך של מאות עד אלפי שקלים בשנה. בנוסף, תוכל להתהדר בהיותך עסק ירוק ששם את עניין איכות הסביבה בסדרי העדיפויות שלו.
  6. ממקסם רווחים – כרטיס הביקור הדיגיטלי יעיל ומוכח כמושך לקוחות, מגדיל הכנסות, ממקסם רווחים. כרטיס ביקור דיגיטלי מקצועי הוא מפעל מייצר רווחים בהשקעה לא גבוהה!
  7. קידום אורגני בגוגל – כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא מסייע לקידום העסק שלך! שיווק מעולה ותכנון נכון במקביל לכרטיס מקצועי ומדויק – ישפר את תוצאות החיפוש בגוגל.
  8. יש גם הוכחות – תוכל לקבל מידע ודוחות לגבי רמת החשיפה של כרטיס הביקור הדיגיטלי שלך ולא פחות חשוב, מספר השיתופים שלו.

כרטיס הביקור הדיגיטלי:
✔ חוסך בהוצאות
✔ בונה תדמית מקצועית ומדויקת לעסק
✔ זמין תמיד בכל מקום וזמן
✔ מעוצב בסנכרון לעסק ולמטרותיו!
✔ מספק תוצאות מדהימות ומשפר רווחים
✔ מסייע לקידום ושיווק העסק / המוצר
עסק שלא התקדם לעולם הדיגיטלי- לא קיים!
רוצה להיכנס לליגה של הגדולים?

כרטיס ביקור דיגיטלי – לעסקים מצליחים!

שיתוף: